CV norvegų kalba

Džiugi žinia, nuo šiandien galim savo klientams pasiūlyti CV rašymos paslaugas ir norvegų kalba.

Daugiau apie cv rašymą čia.

Užsakyti paslaugą galite čia.

Atnaujinta Europass CV forma.

Europass CVPrieš dešimt metų Europos Komisijos (toliau – EK) ir Europos profesinio mokymo plėtotės centro (toliau – Cedefop) sukurta europinė asmens gyvenimo aprašymo forma (Curriculum vitae), kuri vėliau pasivadino Europass CV, 2012 metų pabaigoje buvo atnaujinta ir pristatyta kaip naujasis Europass CV.

Tobulinant Europass CV formą buvo atsižvelgta į kelerius metus EK rinktus atsiliepimus ir komentarus iš darbo ieškančių žmonių, darbdavių, konsultantų ir pan. Taip pat buvo atliktos dvi išsamios Europass dokumentų analizės (2007 ir 2012 metais), kurios padėjo įvertinti dokumentų pridėtinę vertę, trūkumus ir poveikį tikslinėms grupėms. Šių analizių išvados ir pasiūlymai dėl Europass CV tapo pagrindu kuriant naująjį Europass redaktorių, kuris, tikimasi, greitai taps pagrindiniu įrankiu rengiant gyvenimo aprašymą.

Daugiau skaitykite čia www.smpf.lt/europass

Patarimai

Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Parašė Administrator  /  Published: Ketvirtadienis, 16 Birželis 2016

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau...

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams