Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau: Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Linkedin – įrankis profesiniams ryšiams megzti bei efektyviai darbo paieškai

image

Teigti, jog Lietuvoje niekas nenaudoja Linkedin negalime. Pagal Socialbrakers pateikiamą statistiką šį profesinį socialinį tinklą naudoja net 208713 lietuvių, o apskritai Linkedin registruoti 330,337,316 narių iš viso pasaulio. Ką jie visi veikia susibūrę Linkedin, koks šios socialinio tinklo tikslas ir kuo jis gali būti naudingas jums ieškant darbo? Tai klausimai į kuriuos atsakysime šiame straipsnyje.

Skaityti daugiau: Linkedin – įrankis profesiniams ryšiams megzti bei efektyviai darbo paieškai

Patarimai absolventams: kaip neauginti pilvo, o gauti svajonių darbą?

absolventas cvDiplomas rankose, sveikinimai, gėlės, šaunus vakarėlis ir ... realybė. Kas toliau? Žinoma, reikia ieškoti darbo, tačiau ką daryti ką tik „iškeptam“ absolventui, kuris neturi darbo patirties, kurią galėtų pasididžiuodamas įrašyti į gyvenimo aprašymą? Išeitis visuomet yra, tereikia imtis veiksmų, o jei tikite, jog esate pats savo laimės kalvis, tuomet šie patarimai bus kaip tik jums.

Skaityti daugiau: Patarimai absolventams: kaip neauginti pilvo, o gauti svajonių darbą?

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams